Innovatieve specialisten

Volentis is gevestigd in het hart van het Nederlandse Laanboomcentrum, in het Betuwse Kesteren. Op een totaal van 90 hectare teeltpercelen staan tienduizenden bomen. Ze zijn het resultaat van wat ons al drie generaties lang drijft: door voortdurende kwaliteitsverbetering en innovaties zorgen dat onze klanten het beste krijgen. Dat gaat voor ons verder dan nauwgezette verzorging van de bomen zelf. Vanzelfsprekend krijgen ze die en dat is te zien aan de mooie stam en evenwichtige kroonvorm van onze bomen. Maar daarnaast besteden we ook veel aandacht aan de percelen.
Van generatie op generatie wordt de bodem met zorg en toewijding bewerkt en gebruikt. Het gevolg is een sterke, unieke bodemstructuur, waarin onze bomen een gezond en dicht wortelstelsel kunnen ontwikkelen. Bekijk hier onze bedrijfsfilm. Of kijk op onze LinkedIn-pagina en onze Instagram-pagina

De gezichten

We willen alles weten van bomen, om zo de beste bomen te kunnen kweken. Daarom telt ons team mensen met veel praktische kennis, gerichte vakopleidingen en universitaire scholing. Samen zoeken we steeds naar kwaliteitsverbetering in alle opzichten. Of het nu gaat om de bomen zelf, de grond of het milieu.
Teus Willemsen
Eigenaar, teelt volle grond
teus@volentis.com
+31654398590
Herman Willemsen
Eigenaar, teelt volle grond, gewasbescherming
herman@volentis.com
+31622490185
Mario Willemsen
Eigenaar, containerteelt
mario@volentis.com
+31610166943
Marten Willemsen
Eigenaar, orderverwerking, teelt volle grond
marten@volentis.com
+31645134561
Martin Willemsen
Interne logistiek, onkruidbestrijding, grondbewerking, machineonderhoud
martin@volentis.com
+31629455971
Karin Walbeek
Orderverwerking, commerciele ondersteuning
karin@volentis.com

Tijmen van Westreenen
Kwaliteitscontrole, inkoop
tijmen@volentis.com

Jaap Huisman
Verkoop DE, GB, TR
jaap@volentis.com
+31613951285
Lubos Machek
Verkoop CZ, SK, PL, DK, RU, RO, LT, LV, BG, IT
lubos@volentis.com
+31619084831
Harm Willemsen
Verkoop NL, BE, NO, SE, IE, FR, CH, AT, ZDE
harm@volentis.com
+31646534395
10 Teeltmedewerkers
*


Het areaal

Volentis levert in heel Europa. Dankzij efficiƫnte en slimme logistiek kunnen je bomen morgen al naar je onderweg zijn.

Wilt u meer informatie? Vraag onze brochure aan.

Deze website gebruikt analytische cookies om bezoekersstatistieken bij te houden.

Accepteren